CJ8A3067CJ8A3107_8_9_stitch-2CJ8A3142CJ8A3131_2_3CJ8A3138

CrossGym Praha – Buď lepší než včera!

Netradiční posilovna CrossGym v Praze je vybavena vzpěračskou platformou se spoustou OS a samozřejmostí je mnoho nářadí na oblíbené kruhové tréninky včetně ručkovacích žebříků, medicinbalů, kettlebellů a dalších vychytávek. Uvítá vás příjemná obsluha na baru a tréninkem provedou zkušení trenéři.

Trenéři v CrossGym Praha

CrossKruháč

Kruhový trénink zaměřený na rozvoj funkčního a pohyblivého těla, které Vás nebude bolet a bude Vám dělat radost. Zaměřený především na nohy, střed těla a ruce+záda. Vhodný k redukci Váhy a rozvoj síly a fyzické zdatnosti.

CFWorkout

Crossfitová lekce, kde můžete narazit na vzpírání, gymnastiku i základní cviky jako striktní kliky či shyby. Trénink je vhodný pro všechny kdo si chtějí vyzkoušet crossfit.

CrossTabata

Intervalový kruhový trénink zaměřený na fyzickou zdatnost, dynamiku a výbušnost. Při tomto tréninku zapojíte všechny svalové partie. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

PredatorWorkout

Systematická příprava na překážkové závody. Technika zdolávání nejrůznějších překážek, které na závodech pravidelně potkáváte, ať už je to ručkování šplh a podobně a nebojíme se ani venkovních tréninků!

CrossCore&More

Správné provedení techniky, zvýšení kloubní mobility, zpevnění středu těla, zlepšení svalové koordinace, vyrovnání svalových dysbalancí…Trénink je vhodný pro začátečníky, mírně pokročilé ale hlavně pro všechny, kteří se chtějí zamakat!

CrossXtreme

Síla, dynamika, výbušnost, silová vytrvalost, silný core a v neposlední řadě správnost prováděných cviků…Tréninky odpovídají úrovni mírně až středně pokročilých.

Fresh Workout

Chceš začít pořádně začít den a mít náskok před ostatními? Tak se s námi pojď nejprve proběhnout a pak si dej do těla! Kruhový trénink na komplexní svalový rozvoj, posílení středu těla a budování kondice!

Najdete nás v Praze - Modřanech

CrossGym Praha, Lysinská 1861/40, 14300 Praha

Podporujeme program:      

více informací o programu MultiSport na www.multisport.cz

Náš facebook! Sledujte aktuální dění v posilovně!

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 460
Please refer to our Error Message Reference.

Sleduj dění CrossGym Praha na našem Facebooku