TRÉNINKY

Ať už jste úplní začátečníci, ostřílení profesionálové nebo jste jen zvědaví, tak věříme, že u nás si vybere fakt každý!


CrossKruháč

Kruhový trénink zaměřený na rozvoj funkčního a pohyblivého těla, které Vás nebude bolet a bude Vám dělat radost. Zaměřený především na nohy, střed těla a ruce+záda. Vhodný k redukci Váhy a rozvoj síly a fyzické zdatnosti.

CrossTabata

Intervalový kruhový trénink zaměřený na fyzickou zdatnost, dynamiku a výbušnost. Při tomto tréninku zapojíte všechny svalové partie. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

CFWorkout

Crossfitová lekce, kde můžete narazit na vzpírání, gymnastiku i základní cviky jako striktní kliky či shyby. Trénink je vhodný pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet crossfit.

Predator Workout

Systematická příprava na překážkové závody. Technika zdolávání nejrůznějších překážek, které na závodech pravidelně potkáváte, ať už je to ručkování šplh a podobně. Trénink je zaměřen na komplexní posílení všech částí těla především rukou a nohou. Za hezkého počasí může být trénink i venku.

CrossXtreme

Síla, dynamika, výbušnost, silová vytrvalost, silný core a v neposlední řadě správnost prováděných cviků… Toto vše je alfou-omegou daného tréninku. Můžete se těšit na prvky z tabaty, crossfitu, streetworkoutu a na cviky s balančními pomůckami. Tréninky jsou vhodné jako průprava na extrémní překážkové závody, pro silové-vytrvalostní sporty, ale hlavně pro nadšence, kteří si chtějí dát pořádně do těla. Tréninky odpovídají úrovni mírně až středně pokročilých. V případě příznivého počasí mohou tréninky probíhat na nedalekém venkovním workoutovém hřišti.

CrossCore&More

Správná provedení techniky, zvýšení kloubní mobility, zpevnění středu těla, zlepšení svalové koordinace, vyrovnání svalových dysbalancí… To jsou synonyma daného kruhového tréniniku. Trénink je vhodný pro začátečníky, mírně pokročilé ale hlavně pro všechny, kteří se chtějí zamakat a při tom se třeba zaměřit na rozvoj opomíjených svalových partií 😉 V případě příznivého počasí mohou tréninky probíhat na nedalekém venkovním workoutovém hřišti.

Fresh Workout

Chceš začít pořádně začít den a mít náskok před ostatními? Tak se s námi pojď nejprve proběhnout a pak si dej do těla! Kruhový trénink na komplexní svalový rozvoj, posílení středu těla a budování kondice!

 

CJ8A9508CJ8A9393CJ8A9542CJ8A9423CJ8A9447CJ8A9528CJ8A9482CJ8A9567CJ8A9490CJ8A9412CJ8A9580CJ8A9497CJ8A9520CJ8A9555