CJ8A3067CJ8A3107_8_9_stitch-2CJ8A3142CJ8A3131_2_3CJ8A3138

CrossGym Praha – Buď lepší než včera!

Netradiční posilovna CrossGym v Praze je vybavena vzpěračskou platformou se spoustou OS a samozřejmostí je mnoho nářadí na oblíbené kruhové tréninky včetně ručkovacích žebříků, medicinbalů, kettlebellů a dalších vychytávek. Uvítá vás příjemná obsluha na baru a tréninkem provedou zkušení trenéři.

Trenéři v CrossGym Praha

CrossKruháč

Kruhový trénink zaměřený na rozvoj funkčního a pohyblivého těla, které Vás nebude bolet a bude Vám dělat radost. Zaměřený především na nohy, střed těla a ruce+záda. Vhodný k redukci Váhy a rozvoj síly a fyzické zdatnosti.

CrossSilovka

Dřepy, shyby, kliky, mrtvý tah a další silové cviky proložené základy gymnastiky a aerobním cvičením. Vhodné pro ty, kteří chtějí nabrat funkční svalovou hmotu.

CrossTabata

Intervalový kruhový trénink zaměřený na fyzickou zdatnost, dynamiku a výbušnost. Při tomto tréninku zapojíte všechny svalové partie. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

PredatorWorkout

Systematická příprava na překážkové závody. Technika zdolávání nejrůznějších překážek, které na závodech pravidelně potkáváte, ať už je to ručkování šplh a podobně a nebojíme se ani venkovních tréninků!

CrossCore&More

Správné provedení techniky, zvýšení kloubní mobility, zpevnění středu těla, zlepšení svalové koordinace, vyrovnání svalových dysbalancí…Trénink je vhodný pro začátečníky, mírně pokročilé ale hlavně pro všechny, kteří se chtějí zamakat!

CrossXtreme

Síla, dynamika, výbušnost, silová vytrvalost, silný core a v neposlední řadě správnost prováděných cviků…Tréninky odpovídají úrovni mírně až středně pokročilých.

Najdete nás v Praze - Modřanech

CrossGym Praha, Lysinská 1861/40, 14300 Praha

Podporujeme program:      

více informací o programu MultiSport na www.multisport.cz

Náš facebook! Sledujte aktuální dění v posilovně!

6 dny před

CrossGym Praha

Zítra se můžete v plný síle těšit na naší Mišu!
Tabata vlastní vahou těla. A poté bude nasledovat kruháček💪
... VíceMéně

Otevřít na Facebooku

7 dny před

CrossGym Praha

Trenink SILOVKA
Neni jen pro kluky ale i pro holky. Každý si tak pod dohledem zkušeného trenéra zvolí vlastní tempo. Tak aby trenink měl co nejlepší efekt!💪
Tak co? Už si jí taky vyzkoušel🤨☺️
#crossgym #crossgympraha #fitness #workout #workoutmotivation #motivation #body #strong #healthylifestyle #energy #positivevibes #dělejcotěbavíslidmacotěbaví
... VíceMéně

Otevřít na Facebooku

1 týden před

CrossGym Praha

Další páteční jízda s Tomem👏💪
#crossgympraha#training#australianpullups#leg#legday#dips#dip#squats#gym#gymtime#girlspower#fridayworkout#dělejcotěbavíslidmacotěbaví#prague#fitness
... VíceMéně

Otevřít na Facebooku

Sleduj dění CrossGym Praha na našem Facebooku