CJ8A3067CJ8A3107_8_9_stitch-2CJ8A3142CJ8A3131_2_3CJ8A3138

CrossGym Praha – Buď lepší než včera!

Netradiční posilovna CrossGym v Praze je vybavena vzpěračskou platformou se spoustou OS a samozřejmostí je mnoho nářadí na oblíbené kruhové tréninky včetně ručkovacích žebříků, medicinbalů, kettlebellů a dalších vychytávek. Uvítá vás příjemná obsluha na baru a tréninkem provedou zkušení trenéři.

Trenéři v CrossGym Praha

CrossKruháč

Kruhový trénink zaměřený na rozvoj funkčního a pohyblivého těla, které Vás nebude bolet a bude Vám dělat radost. Zaměřený především na nohy, střed těla a ruce+záda. Vhodný k redukci Váhy a rozvoj síly a fyzické zdatnosti.

CrossSilovka

Dřepy, shyby, kliky, mrtvý tah a další silové cviky proložené základy gymnastiky a aerobním cvičením. Vhodné pro ty, kteří chtějí nabrat funkční svalovou hmotu.

CrossTabata

Intervalový kruhový trénink zaměřený na fyzickou zdatnost, dynamiku a výbušnost. Při tomto tréninku zapojíte všechny svalové partie. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé. 

PredatorWorkout

Systematická příprava na překážkové závody. Technika zdolávání nejrůznějších překážek, které na závodech pravidelně potkáváte, ať už je to ručkování šplh a podobně a nebojíme se ani venkovních tréninků!

Najdete nás v Praze - Modřanech

CrossGym Praha, Lysinská 1861/40, 14300 Praha

Podporujeme program:      

více informací o programu MultiSport na www.multisport.cz

Sleduj dění CrossGym Praha na našem Facebooku